W Grundig wierzymy w tworzenie lepszych rzeczy. Grundig to nie tylko producent produktów do Twojego domu. Tworzymy coś więcej.

Jesteśmy marką dla ludzi, którzy wiedzą, co jest w ich życiu ważne. Dotyczy to nie tylko produkowanych przez nas urządzeń, ale także jakości, jaką wnoszą do codzienności. Wszystko zaczęło się 70 lat temu od naszego pierwszego przełomowego produktu – radia Heinzelmann. Już wtedy wiedzieliśmy, że jesteśmy na dobrej drodze, gdy zobaczyliśmy, jak radio Grundig wnosi wartość do życia ludzi. Od tego czasu nigdy nie przestaliśmy pracować, aby lepiej Cię zrozumieć i wesprzeć się w pracę z codziennej pracy i obowiązkach.

Od kuchni po łazienkę, od gotowania i sprzątania po relaks, zawsze możesz polegać na najnowocześniejszej funkcjonalności, ponadczasowym wzornictwie i najwyższej jakości produktów Grundig. Jesteśmy dumni z tego, że potrafimy sprawić, że żyje się wygodniej każdego dnia.

Ze znanego producenta radioodbiorników Grundig rozwinęliśmy się w jednego z największych w Europie producentów sprzętu artykułów gospodarstwa domowego, posiadającego pełne portfolio produktowe – od sprzętów do kuchni po drobne AGD do higieny i pielęgnacji. Po drodze nauczyliśmy się kilku rzeczy. Naszym celem jest stać się najlepszym dostawcą sprzętu w Twoim życiu i osiągamy to, zawsze analizując i dbając o najnowocześniejsze rozwiązania. Na przykład dzięki naszym i przyszłościowym innowacjom takim jak nasze produkty Virtual User Experience, które wyświetlają interfejs na powierzchni roboczej i reagują na gesty.

Każdy z naszych produktów został zaprojektowany tak, aby jakaś część Twojej codziennej rutyny była o wiele łatwiejsza i lepsza.

Po to stworzone zostały najnowocześniejsze funkcje w sprzęcie, takie jak Divide&Cook w piekarnikach, które daje Ci więcej czasu z rodziną, umożliwiając jednoczesne przygotowanie dwóch zupełnie różnych potraw. Tak samo jest z technologią MultiSense w pralkach, która zawsze wybiera odpowiednie ustawienia prania, aby Twoje ulubione dżinsy pozostały jak nowe.

Dzięki Grundig, otrzymujesz , to czego potrzebujesz – produkty zaprojektowane do rozwiązywania problemów, wyprodukowane zgodnie z najwyższymi niemieckimi standardami jakości, zapewniającymi niezawodność i łatwość obsługi. Dlatego nie tworzymy nowości, w pogodni za najnowszymi wyimaginowanymi trendami. Zamiast tego zaczynamy od próby prawdziwego zrozumienia tego, co jest dla Ciebie ważne. Rezultatem jest wysoka funkcjonalność i łatwa obsługa, które pomogą Ci dbać o Twoje przedmioty i zachować więcej cennego wolnego czasu. Jak widzisz, produkty Grundig są specjalnie dopasowane, aby wspierać codzienne czynności.

Dlatego chcemy, aby każdy nowy krok w tworzeniu najnowszej technologii przekładał się, dla Ciebie,  na nową wygodnego życia.