Standardy jakości Grundig

Urządzenia gospodarstwa domowego oraz i elektronika Grundig są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości, zapewniającymi niezawodność i przyjazność dla użytkownika

Szeroka gama innowacyjnych produktów i urządzeń Grundig ma jedną wspólną cechę – wyjątkową jakość. Jakość to nie przypadek. Jest to wynik rygorystycznych testów na każdym ogniwie łańcucha produkcji, od koncepcji po pakowanie. Podzespoły elektroniczne, czy śruby – każdy element i część w każdym produkcie Grundig musi udowodnić, że jest najlepszym z możliwych.

Jesteśmy przekonani, że każde urządzenie Grundig przejdzie ostateczny test – codzienne użytkowanie w Twoim domu. I dajemy Ci coś więcej niż tylko obietnicę.

Nasze urządzenia Grundig to produkty klasy premium - stworzone, testowane i konstruowane, aby zapewnić wysokie standardy działania przez wiele lat. Niezależnie od tego, czy szukasz pralki, czy szczoteczki do zębów, Grundig oferuje tylko najwyższą jakość.

Na przykład w przypadku wybranych silników Inverter EcoMotor wystarczy tylko uważnie słuchać, by zrozumieć, dlaczego w 2015 roku Grundig był pierwszym dostawcą, który otrzymał certyfikat wyjątkowej jakości dźwięku naszych produktów. To dlatego, że nasze urządzenia gospodarstwa domowego są wyjątkowo ciche.

Nic więc dziwnego, że SLG testing and certification GmbH, organizacja testująca i akredytująca, przyznała Grundigowi najwyższą ocenę A. Czujemy się tym bardzo zaszczyceni. Ponieważ produkt, który tylko spełnia swoje zadanie, jest dopiero w połowie drogi do wyśrubowanych standardów Grundig. Nadal musi spełniać certyfikowane niemieckie standardy jakości dotyczące niezawodności i łatwości obsługi, a także nasze standardy innowacyjności. Gdy produkt spełnia wszystkie te kryteria, wierzymy, że ma wszystko, czego potrzeba, aby Twoje życie było jeszcze lepsze.

Od kuchni po łazienkę, od gotowania i sprzątania po odpoczynek, można polegać na praktycznych funkcjach produktów Grundig, ponadczasowym wzornictwie i najwyższej jakości. Dlatego rozwijamy najnowocześniejsze funkcje w produktach Grundig, zarówno w małym AGD i dużym AGD. I dlaczego nigdy nie przestajemy badać, myśleć i szukać sposobów na rozwój. Aby zapewnić niezawodne urządzenia wysokiej jakości, które sprawią, że Twój dom i Twoje życie będą lepsze.