Pozostały czas na zniżkę
Suszarki

Suszarki

3 Wyników

GT76824FWGP
Suszarki

 • Klasa efektywności energetycznej : A+++
 • Pojemność wsadu - Suszenie : 8 kg
 • Typ suszarki : Hybrydowa
 • Silnik : Inverter Eco Motor
 • Slim : 52.1 CM

3 449,00  zł

GTN 38267 GC
Suszarki

 • Klasa efektywności energetycznej : A+++
 • Pojemność wsadu - Suszenie : 8 kg
 • Typ suszarki : Hybrid
 • Silnik : Inverter Eco Motor
 • Slim : 60.5 CM

3 849,00  zł

GT76724GP
Suszarki

0
 • Klasa efektywności energetycznej : A+++
 • Pojemność wsadu - Suszenie : 7 kg
 • Typ suszarki : Z pompą ciepła
 • Silnik : Inverter Eco Motor
 • Slim : 47.0 CM

3 149,00  zł

PORÓWNAJ
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sortowanie
Suszarki

Suszarki bębnowe Grundig – suszarki kondensacyjne i z pompą ciepła

Najwyższej jakości kondensacyjne suszarki marki Grundig posiadają pompą ciepła i oraz szereg udogodnień, tak aby Twoje ubrania nie gniotły się i pozostały w doskonałym stanie. Technologia pompy ciepła zapobiega przegrzaniu urządzenia i pozwala na równomierne suszenie ubrań. Czujnik wilgoci wykrywa, kiedy ubrania są suche i automatycznie skraca czas suszenia. Dzięki temu zyskujesz czas, chronisz ubrania i oszczędzasz energię. Marka Grundig oferuje suszarki bębnowe o mniejszych pojemnościach i rozmiarach do większych modeli o wadze wsadu prania do 10 kg.

Wybierz najlepsza suszarkę bębnową dla Twojego domu
Każde rodzina ma inne potrzeby, jeśli chodzi o pranie i suszenie. Wybór najlepszej suszarki bębnowej do Twojego domu będzie zależał od wielu czynników, w tym od liczby osób tam mieszkających, od tego jak często się pierze oraz od tego, gdzie możesz ulokować swoją suszarkę. Marka Grundig oferuje suszarki kondensacyjne z pompą ciepła dostosowane do potrzeb Twoich i twojej rodziny. Wszystkie produkty objęte są dwuletnią gwarancją.

Rodzaje suszarek bębnowych

W Grundig wierzymy, że możemy ułatwić wybór odpowiedniego urządzenia, tak aby idealnie wkomponowały się w Twój dom. W ofercie znajdziesz zarówno suszarki bębnowe z pompą ciepła, jak i suszarki kondensacyjne. Dostarczamy również suszarki w różnych rozmiarach, aby dostosować się do wymogów Twojego gospodarstwa domowego. Wybieraj spośród rozmiarów od 7 kg do 10 kg, aby uzyskać doskonałe rezultaty suszenia za każdym razem, a zaawansowane funkcje sprawiają, że pranie jest znacznie mniej uciążliwe. Przy wyborze kieruj się tym jak często i jak dużo pierzesz, oraz tym gdzie chcesz i możesz umieścić swoją suszarkę.

Czym jest suszarka kondensacyjna?

Suszarka kondensacyjna działa poprzez pochłanianie wilgoci z ubrań i gromadzenie jej w oddzielnym pojemniku lub zbiorniku. Zbiornik to wyciągany element urządzenia i można łatwo opróżnić, aby urządzenie było gotowe do kolejnego cyklu suszenia. Ekran na suszarce informuje, kiedy zbiornik jest pełny. Zaletą korzystania z suszarki kondensacyjnej jest fakt, że można je umieścić prawie w dowolnym miejscu, ponieważ nie wymagają dostępu do odpływu.

Czym jest suszarka kondensacyjna z pompą ciepła?

Suszarka bębnowa z pompą ciepła wykorzystuje ciepłe powietrze krążące w bębnie do oddzielania wilgoci od ubrań poprzez parowanie. Następnie pompuje powietrze z powrotem do środka, aby ogrzać ubrania i przyspieszyć ich wysychanie. Zaletą jest fakt, że pompa ciepła może zapewnić bardziej energooszczędny i efektywny proces suszenia.

Wykorzystaj w pełni swoją suszarkę bębnową
Wybierz optymalną wydajność energetyczną i postępuj zgodnie z wytycznymi z instrukcji dotyczącymi obsługi, czyszczenia i konserwacji maszyny.

Jak korzystać z suszarki bębnowej, aby optymalnie wykorzystać możliwości urządzenia?

Suszarki bębnowe Grundig z pompą ciepła są wyposażone w technologię Express Dry, która skraca czas suszenia i dzięki temu oszczędza energię. Automatyczna funkcja zapobiegająca zagnieceniom w określonych odstępach czasu zmienia kierunku suszenia. Funkcja obracania po zakończeniu zapobiega gnieceniu się i zapewnia świeże, gładkie ubrania prosto z suszarki. Na wyświetlaczu pokazuje się pozostały czas suszenia , przez co możesz dostosować harmonogram prac domowych.

Jak czyścić suszarkę bębnową?

Podczas suszenia Twoje ubrania poruszają się, przez co zrzucają kłaczki i inne pozostałości, które mogą przylgnąć do wnętrza bębna. Gdy bęben będzie zimny, przetrzyj go wilgotną ściereczką, aby usunąć kłaczki i aby czujniki wykrywające suche ubrania działały prawidłowo. Regularnie sprawdzaj filtr, aby oczyścić go z zanieczyszczeń oraz zapewnić dobrą cyrkulację powietrza. Jeśli masz suszarkę kondensacyjną, wypłucz wymiennik ciepła wodą, aby pozbyć się wszelkich zabrudzeń. Zawsze opróżniaj zbiornik przed rozpoczęciem nowego cyklu!

Sprawdź energooszczędne suszarki marki

Jesteśmy dumni z naszych wskaźników energetycznych suszarek bębnowych, które zapewniają, że otrzymujesz tylko najbardziej energooszczędne suszarki bębnowe. Ponadto, nasze inne funkcje w duchu zrównoważonego rozwoju obejmują technologię pomp ciepła, która zapewnia oszczędność energii, kosztów i czasu. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą energooszczędnych suszarek bębnowych.