W Grundig troszczymy się o naturę

W Grundig projektujemy produkty wysokiej jakości i o najwyższych standardach oszczędzania energii.

W Grundig dbamy o naturę i o Twoje potrzeby. Oznacza to, że postrzegamy jako naszą odpowiedzialność, jako opracowywanie zrównoważonych urządzeń, ale takich które nie skąpią wygód. Realizujemy ten balans, projektując produkty wysokiej jakości, które spełniają najwyższe standardy oszczędzania energii, zmniejszając do minimum zużycie energii i wody.

Urządzenia gospodarstwa domowego firmy Grundig stworzone są, tak aby mieścić się  optymalnej efektywności energetycznej, przez co, nie tylko chronią środowisko, ale także oszczędzają pieniądze. Nasze produkty pomogą Ci zmniejszyć Twój ślad ekologiczny. Wszystko to dzięki wysokiej ocenie efektywności energetycznej, osiągniętej przy użyciu inteligentnych technologii.

Wszystkie najnowsze produkty Grundig znajdują się w najwyższych klasach efektywności energetycznej w swoich kategoriach produktów. Niezależnie od tego, czy chodzi o pranie, chłodzenie, zmywanie naczyń, gotowanie czy pieczenie, energooszczędne urządzenia Grundig oferują idealne ekologiczne rozwiązanie.

Rozsądny wybór artykułów gospodarstwa domowego jest ważnym elementem zmniejszania zużycia energii. Odpowiednie urządzenia oszczędzające energię mogą pomóc w przejęciu kontroli nad wpływem na środowisko, ale też domowymi rachunkami. W naturze Grundig jest o wiele więcej niż tylko efektywność energetyczna. Jeśli chodzi o innowacji w zakresie oszczędzania energii, oferujemy po prostu więcej.