Zmywarki

Zmywarki

Zmywarki – zmywarki do zabudowy oraz zmywarki wolnostojące

Zmywarki dopełnią wymarzoną kuchnię

Marka Grundig oferuje szeroką gamę niezbędnych w każdej kuchni zmywarek, zaprojektowanych tak, aby pasowały do wszystkich rozmiarów kuchni. Od mniejszych modeli do zabawowy dla mniejszych gospodarstw domowych, po alternatywy o dużej pojemności, mamy coś dla każdego. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zmywarki wolnostojącej, czy modelu do zabudowy, nasza gama zaawansowanych technologicznie, łatwych w obsłudze modeli. Dzięki czemu twoje naczynia i sztućce zawsze będą czyste i błyszczące i to przy wykorzystaniu użyciu energooszczędnej technologii. Nasze zmywarki są wyposażone w potrzebne  zaawansowane funkcje, w tym szybkie programy zmywania zapewniające najwyższą wygodę, czy długie programy, które pozwalają dokładnie zdezynfekować naczynia, jak również automatyczne otwieranie drzwi.

Ciche i szybkie zmywarki marki Grundig zapewniają doskonałe czyszczenie

Cykl zmywarki może trwać od niecałej godziny do czterech godzin. Będzie to zależeć od ustawień, wybranych w trakcie nastawiania zmywarce. Tryb powinien być dobrany do wielkości wsadu, a także od tego, jak brudne są myte sztućce i naczynia. Cześć zmywarek marki Grundig oferują 58-minutowy cykl szybkiego zmywania, gdy pojawi się potrzeba szybkiego mycia. Z kolei cykle dłuższe  np., tryby ekologiczne pozwalają na mniejsze zużycie wody, czy prądu.

Zmywarki do zabudowy, które bez problemu pasują do każdej kuchni

Zmywarki do zabudowy są tak zaprojektowane, aby pasować do układu kuchni beż konieczności wymiany szafek lub kosztem estetyki wnętrza. Urządzenia mają tak stworzone zawiasy, aby swobodnie zainstalować fronty, które doskonale imitują szafki. Aby wybrać najdogodniejszą zmywarkę do zabudowy, sprawdź na gamę produktów marki Grundig, w której znajdziesz, zmywarki mniejsze 45 cm i większe o szerokości 60cm.

Zmywarki wolnostojące dostosowane do różnych potrzeb

Marka Grundig oferuje również modele zmywarek wolnostojących, zapewniających najwyższą wszechstronność i wygodę. Modele te można zainstalować w kuchni przy minimalnym wysiłku i są łatwe w serwisowaniu, lub wymianie. Zmywarki wolnostojące można postawić w miejscu, gdzie niekoniecznie da się zainstalować zmywarkę do zabudowy. Zwłaszcza jeśli planujesz przeprowadzkę w niedalekiej przyszłości i chcesz zabrać ze sobą nową urządzenie, zmywarka wolnostojąca może być dobrym wyborem. Wolnostojące zmywarki marki Grundig mają te same kryteria wydajności i dodatkowe funkcje, co wiele modeli zmywarek do zabudowy.

Jak czyścić zmywarkę ?

Utrzymywanie zmywarki w czystości to najlepszy sposób na to, aby produkty pozostały w dobrym stanie na dłużej, zanim konieczna będzie ich wymiana. Możesz kupić specjalistyczne tabletki czyszczące do zmywarek – postępuj zgodnie z instrukcją ich stosowania, która znajduje się w opakowaniu. Zwykle wiąże się to z uruchomieniem cyklu zmywarki z samym środkiem czyszczącym w środku. Wytrzyj wnętrze wilgotną szmatką i usuń wszelkie resztki jedzenia z dna lub z koszy z siatki.

Jak korzystać ze zmywarki, aby uzyskać najwyższą wydajność czyszczenia?

Upewnij się, że brudne talerze, kubki, szklanki, miski i sztućce są prawidłowo ułożone w zmywarce. Nie wkładaj ich zbyt blisko siebie, ponieważ istnieje ryzyko, że przedmioty nie będą mogły być prawidłowo wyczyszczone. Zawsze sprawdzaj, czy naczynia nadają się do mycia w zmywarce. Aby uniknąć nieprzyjemnych zapachów ze zmywarki, możesz dodać detergent do zmywarek. Sól do zmywarek pomaga zmiękczyć wodę i osiągnąć lepsze rezultaty. W kilku modelach Grundig jest dodatkowa funkcja , która automatycznie otwiera drzwi zmywarki po zakończeniu cyklu zmywania. Pozwala to na ulatnianie się pary, a więc szybsze suszenie zawartości zmywarki i lepszą cyrkulację powietrza.

Wysoka efektywność energetyczna i niskie zużycie wody
Wierzymy w zrównoważany rozwój, dlatego wszystkie urządzenia marki Grundig są wyposażone w zaawansowaną technologię, aby zapewnić większą wydajność energetyczną. Zmywarki nie są wyjątkiem, ponieważ w wielu najpopularniejszych modelach naszej firmy wbudowano szereg funkcji oszczędzania energii. Ustawienie odpowiedniego trybu mycia naczyń pomaga zmniejszyć zużycie energii i zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za prąd.